Pašvaldība - Komitejas/Komisijas
Komitejas/Komisijas
Vēlēšanu komisija darbojas, balstoties uz Vēlēšanu likumu un Centrālās vēlēšanu komisijas vadībā.
Komisijas nosaukums | Komisijas sastāvs | Sekretāre | Sēdes norises laiks |
Liepājas pilsētas Vēlēšanu komisija | Simona Petrovica - komisijas priekšsēdētāja; Helga Beks; Anita Lauka; Līga Strode; Vita Šešunova; Benita Šēniņa; Kaspars Vārpiņš. | Benita t. 63404700 | pēc vajadzības |
LIEPĀJAS PILSĒTAS DOMES PASTĀVĪGO KOMITEJU UN KOMISIJU SARAKSTS
FINANŠU KOMITEJA:
Uldis SESKS - priekšsēdētājs;
Gunārs ANSIŅŠ – priekšsēdētāja vietnieks;
Valērijs AGEŠINS;
Atis DEKSNIS;
Linda MATISONE;
Ģirts KRONBERGS;
Jānis VILNĪTIS;
Vilnis VITKOVSKIS;
Edvīns STRIKS.
Indra JOTIKA - sekretāre
FINANŠU KOMITEJAI PAKĻAUTĀS KOMISIJAS:
Komisijas nosaukums | Komisijas sastāvs | Sekretāre | Sēdes norises laiks |
Budžeta komisija | Uldis Sesks - komisijas priekšsēdētājs; | Anda JUSTOVIČA t. 63404740 | pēc nepieciešamības |
Iepirkuma komisija | Didzis Jēriņš - komisijas priekšsēdētājs; | t. 63 404 405
| trešdienās, plkst. 14.00 |
Dzīvojamo māju privatizācijas komisija | Mārtiņš Tīdens - komisijas priekšsēdētājs; Iveta Ansone; Dace Arāja; Uldis Hmieļevskis; Pjotrs Jevtušenko; Voldemārs Konrads; Kirils Polovenko. |
t. 63404783 | trešdienās plkst. 16.00 |
Integrētu teritoriālo investīciju projektu iesniegumu vērtēšanas komisija | Inita PELNĒNA | Annija SOKOLOVA t.: 6 34 04802 | Pēc nepieciešamības |
PILSĒTAS ATTĪSTĪBAS KOMITEJA:
Vilnis VITKOVSKIS - priekšsēdētājs;
Jānis VILNĪTIS – priekšsēdētāja vietnieks;
Gunārs ANSIŅŠ;
Ģirts KRONBERGS;
LINDA MATISONE;
Ludmila RJAZANOVA;
Uldis SESKS.
Gita LUKATE - sekretāre
PILSĒTAS ATTĪSTĪBAS KOMITEJAI PAKĻAUTĀS KOMISIJAS:
Komisijas nosaukums | Komisijas sastāvs | Sekretāre | Sēdes norises laiks |
Zemes komisija | Iveta Ansone - komisijas priekšsēdētāja; | Inga KRIVCOVA t. 63404723 | pēc nepieciešamības |
Licencēšanas komisija | Arnis Vītols - komisijas priekšsēdētājs; | Egija VIERPE | pirmdienās, plkst. 16.00 |
Tūrisma komisija |
| Natālija AVETISJANA t. 63404712 | vienu reizi mēnesī, ceturtdienā |
Sabiedriskās kārtības un drošības komisija | Uldis SESKS- komisijas priekšsēdētājs; | pēc nepieciešamības | |
Transporta infrastruktūras komisija | Didzis Jēriņš - komisijas priekšsēdētājs; | Santa t. 63428744 | divas reizes mēnesī, otrdienā, plkst. 11.00 |
Vides komisija | Gunārs Ansiņš - komisijas priekšsēdētājs; | Sabīne PRIEDIENA t. 63404771 | vienu reizi mēnesī, otrdienā |
Publisku izklaides un svētku pasākumu iesniegumu izskatīšanas komisija | Didzis Jēriņš - komisijas priekšsēdētājs; |
| trešdienās, plkst. 11.00 |
Apstādījumu uzraudzības komisija | Laura Šteinberga-Stilbiņa - komisijas priekšsēdētāja; |
t. 63 404 767 | divas reizes mēnesī - piektdienās plkst.10.00 |
Nevalstisko organizāciju projektu līdzfinansēšanas konkursa komisija |
| Brigita DREIŽE t. 63 404721 | pēc nepieciešamības |
Liepājas pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma apjoma un tā piešķiršanas kārtības daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai iesniegto projektu izvērtēšanas komisija | Mārtiņš TĪDENS – komisijas priekšsēdētājs | Aivars KAŅKA t. 63404717 | pēc nepieciešamības |
Energoefektivitātes pasākumu pieteikumu vērtēšanas komisija | Mārtiņš TĪDENS – komisijas priekšsēdētājs | Aivars KAŅKA- t. 63404717 | pēc nepieciešamības |
SOCIĀLO LIETU, VESELĪBAS UN SABIEDRISKĀS KĀRTĪBAS KOMITEJA:
Helvijs VALCIS – priekšsēdētājs;
Gints ROČĀNS – priekšsēdētāja vietnieks;
Atis DEKSNIS;
Helēna GERILOVIČA;
Linda MATISONE;
Vilnis VITKOVSKIS;
Edvīns STRIKS.
Zane KLAIŠE - sekretāre
SOCIĀLO LIETU, VESELĪBAS UN SABIEDRISKĀS KĀRTĪBAS KOMITEJAI PAKĻAUTĀS KOMISIJAS:
Komisijas nosaukums | Komisijas sastāvs | Sekretāre | Sēdes norises laiks |
Administratīvā komisija | Dace Arāja - komisijas priekšsēdētāja; Gints Krēsla; Dace Liepa; Toms Meiers; Linda Radzēviča; Vita Šešunova; Taiga Ziemele. | Dace JAGMINA | pirmdienās, plkst. 17.00 |
Sociālo lietu komisija | Helvijs Valcis - komisijas priekšsēdētājs; | Maija AGATINA
| otrdienās, plkst. 11.30 |
Dzīvokļu komisija | Mārtiņš Tīdens - komisijas priekšsēdētājs; | Guna KLEINŠMITE t. 63404714 | ceturtdienās, plkst. 15.30 |
Reliģisko lietu komisija | Jānis Bitāns - komisijas priekšsēdētājs; Līvija Baltrušaite-Karzone; Vadims Demčenko; Ainars Jaunskalže; Hanss Martins Jensons; Egils Ķeiris; Andis Riepša; Viktors Stulpins; Edgars Šneiders. |
t. 63404721 | katra mēneša pirmajā pirmdienā, plkst. 9.00 |
Bērnu tiesību aizsardzības komisija | Taiga Ziemele - komisijas priekšsēdētāja; Ginta Gailīte; Vita Kalote; Andželika Kāle; Gunta Lauberga; Dace Liepa; Inese Stepko; Iveta Treimane; Baiba Verbele. | Iveta ZŪZĀNE t. 63404796 | divas reizes mēnesī, ceturtdien, plkst. 15.00 |
Sabiedriskās saskaņas komisija |
| Evija OŠENIECE t. 63404795 | katra mēneša otrajā otrdienā, plkst. 16.00 |
IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA KOMITEJA:
Atis DEKSNIS – priekšsēdētājs;
Linda MATISONE – priekšsēdētāja vietniece;
Gints ROČĀNS;
Pāvels SEREDA;
Edvīns STRIKS;
Helvijs VALCIS;
Māris VERPAKOVSKIS.
Iveta FOMINA - sekretāre
IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA KOMITEJAI PAKĻAUTĀS KOMISIJAS:
Komisijas nosaukums | Komisijas sastāvs | Sekretāre | Sēdes norises laiks |
Kultūras lietu komisija | Atis Deksnis - komisijas priekšsēdētājs; Inga Auziņa; Tatjana Beļikova; Agnese Jansone Juris Jirgens; Maija Kalniņa; Dmitrijs Komarovs; Juris Raķis; Daina Vanaga. | Ieva SVARA | vienu reizi mēnesī, otrdienā, |
Sporta komisija | Atis Deksnis - komisijas priekšsēdētājs; Aivars Burģis; Edgars Golts; Jānis Jēkabsons; Agris Klēpis; Elans Strazdiņš; Ruslans Šuļga; Māris Šveiduks; Māris Verpakovskis. |
| vienu reizi mēnesī, ceturtdienā, plkst. 15.00 |
Izglītības komisija | Atis Deksnis - komisijas priekšsēdētājs; Normunds Dzintars; Uldis Hmieļevskis; Pāvels Jurs; Kristīne Niedre-Lathere; Simona Petrovica; Gaļina Skorobogatova; Kārlis Strautiņš; Arnolds Šablovskis. |
| vienu reizi mēnesī, otrdienā, plkst. 14.30 |